KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13967172
nr 1396 7172
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Signerad, daterad 1937, kanalmotiv, 41x37, yttermått inklusive ram: 45x41, akvarell
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:14:27
100 kr
150 kr
200 kr